modelarstwo.pl O nas | Kontakt
modelarstwo.pl
MODELARSTWO.pl LOTNICTWO  |  STATKI I OKRĘTY  |  POJAZDY  |  FIGURKI  |  DIORAMY
MODELARSTWO.pl - Forum » Pozostale
Menu główne
Merytoryczne
Techniczne
Pozostale
Wyszukiwanie
Google
Wątek: X EDYCJA SALONU MODELARSTWA I GIER TOWARZYSKICH HOBBY POZNAŃ | 19-20 PAŹDZIERNIKA 2013
Justyna Tur
Postów: 1
e-Mail 
X EDYCJA SALONU MODELARSTWA I GIER TOWARZYSKICH HOBBY POZNAŃ | 19-20 PAŹDZIERNIKA 2013 2013-09-09 11:49:56
X EDYCJA SALONU MODELARSTWA I GIER TOWARZYSKICH HOBBY
POZNAŃ | 19-20 PAŹDZIERNIKA 2013
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 5
Godziny otwarcia:
19 października - 10.00 – 18.00
20 października - 10.00 – 17.00

Na HOBBY każdy znajdzie coś dla siebie – motto tego wydarzenia - „Zabawa z pasją” - oddaje w pełni charakter jego charakter – czasem jest to tylko weekendowa zabawa, a czasem rodzi się tu pasja i przyjaźnie na całe życie.

Jubileuszowa edycja Salonu Modelarstwa i Gier Towarzyskich HOBBY odbędzie się w dniach 19-20 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Coraz większa popularność gier planszowych wpływa pozytywnie na rozwój tej formy spędzania wolnego czasu. Interesująca formuła Targów przyciąga fanów gier towarzyskich, twórców zajmujących się rekonstrukcją modeli zbroi czy broni.

MODELARSTWO

Salon HOBBY to tysiące modeli kolejowych, samochodowych, morskich czy lotniczych. Jedną z ulubionych atrakcji są olbrzymie makiety modułowe w różnych skalach. Wykonane wcześniej przez modelarzy w zaciszu domowym elementy (moduły) łączone są na targach w kilkudziesięciometrowe linie torów, z realistycznymi stacjami, krajobrazami odzwierciedlającymi zarówno rzeczywistą roślinność jak i architekturę, a nawet scenki z codziennego życia. Przygotowanie takich makiet wymaga ogromnej wiedzy historycznej i technicznej, zdolności manualnych i cierpliwości.

GRY

Na HOBBY można zagrać tak naprawdę prawie we wszystko, zatem oprócz klasycznych gier, naszym uczestnikom zaprezentowana zostanie najnowsza oferta rynkowa czołowych wydawców. Co roku powstaje kilkaset nowych gier towarzyskich – oprócz gier familijnych są to między innymi gry strategiczne, ekonomiczne, przygodowe, logiczne, wojenne, kooperacyjne czy imprezowe w różnych formach – gry karciane, figurkowe, planszowe.

Zapoznanie się z możliwie jak największą ilością nowych pozycji ułatwi uczestnikom odbywający się podczas targów Festiwal gier planszowych „GRAnat”. W GAMES ROOM’ach (wypożyczalniach gier) uczestnicy znajdą ponad 400 tytułów. Można więc zagrać w najnowsze lub ulubione tytuły. Jeśli nie potraficie w coś grać czeka na Was sztab animatorów, którzy pokażą i nauczą jak grać – zarówno dorosłych jak i najmłodsze dzieciaki w wieku przedszkolnym.


Bilety na wydarzenie: http://www.ticketpro.pl/jnp/inne/1087929-hobby-happy-baby-aq
uazoo.html
Więcej informacji: www.hobby.mtp.pl

CytujObserwuj
 
Strona:  1 
Odpowiedz |  Powrót do listy wątków
Banery reklamowe
Logowanie
© 2004-2008 modelarstwo.pl