modelarstwo.pl O nas | Kontakt
modelarstwo.pl
MODELARSTWO.pl LOTNICTWO  |  STATKI I OKRĘTY  |  POJAZDY  |  FIGURKI  |  DIORAMY
MODELARSTWO.pl - Wydarzenia
Menu główne
Aktualne
Archiwum
Wyszukiwanie
Google

Reklama

TARGI MODELARSTWA HOBBY 2013
RODZINNY WEEKEND Z PASJĄ W TLE – ZBLIŻAJĄ SIĘ TARGI MODELARSTWA HOBBY 2013!

Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz kolejny zapraszają na największe tego typu spotkanie modelarzy, kolekcjonerów, pasjonatów… a przede wszystkim fanów!

Impreza ta, już na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń przedstawicieli klubów i modelarni oraz osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie modelarstwa. Bogata ekspozycja, możliwość bezpośredniego zapoznania się z nowościami rynkowymi oraz niepowtarzalna atmosfera stanowią o wyjątkowości tego eventu.

ZMINIATURYZOWANY ŚWIAT

Naszym widzom zaprezentowane zostaną najnowsze modele kolejowe, lotnicze i morskie, fantastyczne kolekcje samochodów, a także gigantyczne makiety, figurki, akcesoria i narzędzia modelarskie. Czy to wszystko? NIE! Od wielu lat tak naprawdę to właśnie WY współtworzycie tą imprezę i to co zobaczymy zależy tylko i wyłącznie od niespodzianek przygotowanych przez uczestników. Bądźcie zatem z nami i pokażcie swoje dzieła!

ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY

Targi Hobby to nie tylko miejsce prezentacji wyjątkowych kolekcji modelarskich, ale również platforma spotkań fandomu gier, fantastyki i komiksów. Równolegle odbywa się również Aquazoo - impreza, która od lat przyciąga tysiące pasjonatów akwarystyki i terrarystyki swoją przepiękną, kolorową ekspozycją oraz możliwością kontaktu z doświadczonymi hodowcami. Natomiast Poznań Game Arena to raj dla miłośników rozrywki elektronicznej. Taka ”mnogość tematów” potwierdza niezaprzeczalny fakt: październikowe Targi to pozycja obowiązkowa dla każdego.

Dowiedz się więcej na na www.hobby.mtp.pl;
admin modelarstwo.pl, utworzono 2013-05-15 08:18:20, ostatnia zmiana: 2013-05-15 08:20:44
Przygotuj do druku Powiadom znajomego

Średnia ocena publikacji: BRAK OCEN
Czytano 2165 razy
Komentarze (Wszystkich:0)
Strona:  1 
Banery reklamowe
Logowanie
© 2004-2008 modelarstwo.pl